Łapalice. Kolizja z udziałem czterech pojazdów

czwartek, 3 maja 2018 r., 18:07
fot. AL

Szczęśliwie bez poważniejszych obrażeń dla uczestników zdarzenia zakończyła się kolizja, do której doszło w czwartkowe popołudnie w Łapalicach. Kierujący fordem uderzył tam w tył volkswagena, co poskutkowało kolejnymi zderzeniami poprzedzających się pojazdów.

Do zdarzenia doszło po godzinie 17. na drodze wojewódzkiej na wysokości stacji paliw w Łapalicach. Wszystkie samochody poruszały się od Kartuz w kierunku Sierakowic. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, jeden z pojazdów zatrzymał się chcąc dokonać skrętu w lewo, na stację paliw. Zatrzymały się także jadące za nim volvo, opel i volskwagen. Wyhamować nie zdołał za to kierujący fordem, który uderzył w tył volkswagena, a ten siłą odrzutu w opla, który zatrzymał się z kolei na volvo.

Na szczęście całe zajście zakończyło się głównie na uszkodzonych pojazdach. Lekko poszkodowana została młoda kobieta, pozostałym uczestnikom zajścia nic się nie stało.

Szczegółowe okoliczności kolizji wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łapalice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.