Jak wybrać praktyczny i wielofunkcyjny wózek dziecięcy?

piątek, 4 maja 2018 r., 10:09

W chwili, gdy na świecie ma pojawić się dziecko, rodzice przygotowani są z całą niezbędną wyprawką. Najważniejszymi rzeczami, niezbędnymi dla małego dziecka są: łóżeczko, wózek oraz akcesoria pielęgnacyjne i ubranka.

Decydując się na dany produkt, rodzice porównują szereg propozycji, które okażą się najodpowiedniejsze dla malucha. Ważne by były to rzeczy wygodne dla dziecka i rodzica w użytkowaniu, praktyczne i funkcjonalne oraz wydajne. Choć sprzedawcy oferują młodym rodzicom wiele artykułów pierwszej potrzeby, wiele z nich okazuje się w ogóle nieprzydatna. Jeśli jednak chodzi o artykuły niezbędne jak wózek czy łóżeczko powinny być to produkty bardzo dobrej jakości, ponieważ mają służyć na kilka dobrych lat, jak nie dłużej.

Do kategorii niezbędnego artykułu należy wózek, dlatego ważna jest jego jakość i praktyczność. Polecanym wózkiem jest Peg Perego Book, który należy do wózków z wyższej półki. Jest to wózek, który posiada system podróżny 3 w 1, dzięki któremu łatwo do stelaża wózka zainstalować fotelik samochodowy, gondolę i spacerówkę. Peg Perego jest wyjątkowym wózkiem, który posiada do wyboru trzy rodzaje gondoli: gondola XL Sportivo/ Completo, Gondola Elite oraz gondolę Pop up, każda z nich posiada własne zalety, które rodzice mogą dopasować do własnych potrzeb. Stelaż wózka Peg Perego Book można również dopasować, a do których należą: Book S, Book 51 S, Book 51, Scout.

Wózek Peg Perego wyposażony jest w innowacyjny system blokady przednich kół, a przełącznik ten znajduje się tuż przy rączce wózka. Skrętne gumowe koła umożliwią swobodne prowadzenie wózka, nawet po nierównym terenie. Spacerówkę można montować tyłem lub przodem do kierunku jazdy, regulacji podlega rączka wózka oraz podnóżek. Rączka do prowadzenia wózka jest wykonana ze skóry (oprócz wersji Book 51), dzięki czemu wygodnie i komfortowo prowadzi się wózek, a ręka się nie poci. Budka ochraniająca wózka Peg Perego, wykonana jest z wysokogatunkowych materiałów, dzięki którym możliwe jest, by utrzymać w gondoli odpowiednią temperaturę w wózku przez cały rok. Dodatkowo budka wózka stanowi ochronę przed szkodliwymi promieniami UV.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.