W niedzielę czasowe utrudnienia w ruchu w centrum Kartuz

sobota, 5 maja 2018 r., 16:16
fot. archiwum

Ważna informacja dla kierowców - w związku z odbywającymi się w niedzielę na Rynku w Kartuzach zawodami strongmanów, w niedzielę wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu.

W związku z organizacją w dniu 6 maja 2018r. (niedziela) na Rynku w Kartuzach, imprezy sportowo - rekreacyjnej pod nazwą Europa STRONG MAN CUP 2018 na terenie miasta w godzinach 13.30 - 18.30 wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu, obejmujące wyłączenie z ruchu ulicy Kościuszki od skrzyżowania z ulicą Kolejową przez ulicę Rynek do skrzyżowania z ulicą Dworcową. Zachowany zostanie ruch jednokierunkowy ulicą Kościuszki (krótka) przez ulicę Rynek w kierunku ulicy Dworcowej.

- Za powstałe niedogodności i utrudnienia w ruchu w imieniu organizatorów serdecznie przepraszamy - informuje Urząd Miejski.

Nadesłane/UM Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.