Babi Dół. Zderzenie trzech pojazdów na K20

niedziela, 6 maja 2018 r., 16:00
fot. AL

W niedzielne popołudnie służby interweniowały przy dwóch zdarzeniach drogowych na K20. W Tuchomiu wskutek zderzenia dwóch pojazdów, poszkodowana została kobieta w ciąży, z kolei w Babim Dole doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych.

W niedzielę około godziny 14. służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Tuchomie. Zderzyły się tam dwa pojazdy, a w wyniku zajścia poszkodowana została kobieta w ciąży.

Niespełna godzinę później interwencja służb ratunkowych była potrzebna też na innym odcinku K20, w miejscowości Babi Dół. Tam z kolei poprzez najechanie na tył poprzedzającego pojazdu, zderzyły się trzy samochody osobowe - mazda, ford i audi. Jedna osoba została lekko poszkodowana, ale w tym przypadku wystarczyła pomoc ratowników medycznych udzielona na miejscu zdarzenia.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności obu zdarzeń wyjaśnia policja.

Trwają powroty z majówki, dlatego też ruch na drogach jest wzmożony. Służby apelują o zachowanie rozsądku za kierownicą, ostrożności, a przede wszystkim stosowanie się do ograniczeń prędkości.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.