Brązowy medal Michaliny Grzech w finale pomorskiej ligi pływackiej dzieci

poniedziałek, 7 maja 2018 r., 08:45
fot. nadesłane

W niedzielę, 22 kwietnia w Słupsku odbył się finał pomorskiej ligi pływackiej dzieci. W zmaganiach wzięli udział również pływacy z Cartusii. Najlepiej wypadła Michalina Grzech, która wywalczyła brąz na 200 m stylem zmiennym.

Kartuscy pływacy z roczników 2007 i 2008 rywalizowali z innymi drużynami pływackimi Pomorza o najwyższe lokaty na poziomie wojewódzkim.

Najlepsze miejsca w zawodach wywalczyli:

Kategoria dzieci rocznik 2008:
Konrad Treder - 4 miejsce na 50 m stylem grzbietowym, 8 miejsce - 100 m stylem zmiennym

Kategoria dzieci rocznik 2007:
Michalina Grzech - 3 miejsce na 200 m stylem zmiennym, 6 miejsce na 100 m dowolnym
Amelia Skorowska - 4 miejsce na 100 m stylem klasycznym
Paulina Burdon - 7 miejsce na 100 m stylem dowolnym, 7 miejsce - 200m zmiennym
Julia Chmielewska - 10 miejsce na 100 m stylem dowolnym

Świetnie spisała się sztafeta dziewcząt rocznika 2007 w składzie: Burdon, Grzech, Skorowska, Chmielewska. Dziewczęta zajęły czwartą, wysoką pozycję z nadziejami na miejsca medalowe w ściganiu drużynowym w przyszłości.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.