11-latka potrącona przez samochód w Ostrzycach

poniedziałek, 14 maja 2018 r., 13:17
fot. archiwum

W niedzielne popołudnie doszło do wypadku w Ostrzycach. 11-latka została potrącona przez samochód. Dziewczynka wtargnęła pod koła pojazdu, próbując przejść przez jezdnię.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Ostrzycach. 11-letnia mieszkanka Gdańska chciała przejść na drugą stronę ulicy w miejscu do tego niewyznaczonym.

- Dziewczynka, przechodząc przez jezdnię, nie zachowała należytych środków ostrożności. Wtargnęła pod koła prawidłowo jadącego w kierunku Brodnicy Dolnej pojazdu marki daewoo, którym kierował 20-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Dziewczynkę przewieziono do szpitala. Kierowca daewoo był trzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.