W środę kolejny etap prac na deptaku - będą utrudnienia

poniedziałek, 14 maja 2018 r., 16:38
fot. nadesłane/UM Kartuzy

W środę rozpocznie się kolejny etap prac na kartuskim deptaku. Wylana zostanie na nim betonowa podbudowa. W związku z tym przez najbliższe dni jego poszczególne odcinki będą wyłączone z użytkowania.

- Od środy 16 maja do środy 23 maja będzie trwało wylewanie betonowej podbudowy na kartuskim deptaku. W związku z realizacją inwestycji wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu pieszych, poszczególne obszary będą naprzemiennie wyłączane z użytkowania. Przepraszamy za niedogodności - budujemy dla Państwa - informuje kartuski magistrat.

Prace rozpoczną się w środę i potrwają przez tydzień, do 23 maja.

W pierwszym etapie beton wylany zostanie na odcinku od strony Rynku. Prace rozpoczną się o godz. 14 będą prowadzone na części o powierzchni 380 m kw. Kolejna część, o pow. 420 m, obejmująca środkową część deptaku, pokryta betonem zostanie w piątek. Roboty rozpoczną się o godz. 9. W poniedziałek o godz. 8 prace obejmą odcinek, od strony ul. Hallera, o pow. 430 m kw., natomiast w środę dwa mniejsze fragmenty.

Szczegółowy harmonogram prac przedstawiono na przesłanych przez urząd mapkach.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.