Maciej Sosnowski mistrzem Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich

czwartek, 17 maja 2018 r., 10:11
fot. nadesłane

Maciej Sosnowski z Żukowa, aplikant Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku 6 maja wystartował w V Mistrzostwach Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich, które odbyły się podczas Maratonu Opolskiego w Opolu. Bieg na dystansie 10 km ukończył z fantastycznym wynikiem - zdobył I miejsce miejsce.

V Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich odbyły się 6 maja w Opolu. Wydarzenie towarzyszyło ósmej edycji Maratonu Opolskiego. Rywalizację radców i aplikantów przeprowadzono na dwóch dystansach - półmaratonu i 10 kilometrów. Maciej Sosnowski z Żukowa wystartował w biegu na 10 km. Aplikant Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku zdobył pierwsze miejsce.

- Bieganie towarzyszy mi praktycznie przez całe moje życie. Jest moją enklawą, która pomaga mi się wyciszyć i podładować akumulatory. W życiu kieruję się maksymą Napoleona Bonapartego: "Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu", dlatego fajnie, gdy czasem udaje się ją zrealizować. a bieganie, jako najprostsza forma ruchu doskonale wpływa na dotlenienie umysłu co powoduje, że lektura paragrafów, akt i orzeczeń staje się czystą przyjemnością - stwierdził Maciej Sosnowski.

Oprac. MD-Z
Info: Teresa Dyl-Sosnowska

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.