Gdzie pysznie zjeść i zrelaksować się na Kaszubach? Czarny Kos to miejsce jedyne w swoim rodzaju

czwartek, 17 maja 2018 r., 11:33
fot. nadesłane

Na kaszubskiej wsi, tuż obok jeziora Głębokiego znajduje się Pensjonat Czarny Kos. Położony w sąsiedztwie Żukowa, 20 minut drogi od Trójmiasta, oferuje pyszną kuchnię, opartą na regionalnych produktach, strefę SPA, noclegi w standardzie trzech gwiazdek i mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Piękne okoliczności przyrody

Czarny Kos to miejsce relaksu i aktywnym wypoczynku. W ciszy i spokoju Kaszub, a jednocześnie blisko nadmorskich atrakcji regionu. Jest to miejsce niezwykłe, które łączy w sobie najlepsze cechy różnych ośrodków o określonych profilach - rodzinnego pensjonatu, SPA na Kaszubach i komfortowych apartamentów wakacyjnych.

Doskonała kuchnia
Restauracja wyróżnia się na kulinarnej mapie Kaszub. Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, poczujecie przyjazną, rodzinną atmosferę, oraz życzliwy personel, który w każdej sytuacji służy pomocą.

W restauracji odpoczniecie w ciszy i spokoju, ale przede wszystkim zasmakujecie wyjątkowych potraw, które szef kuchni przygotowuje z lokalnych produktów, przeplatając tradycyjną kuchnię z nowoczesnością.

Noclegi dla ponad 100 osób
W pensjonacie jest ponad 100 noclegów do waszej dyspozycji. W ofercie można znaleźć pokoje hotelowe, niezależne apartamenty z aneksami kuchennymi, oraz jedyny w swoim rodzaju Żółty Dom przystosowany dla sześciu osób z własnym ogródkiem. Wszystkie obiekty są w wysokim trzygwiazdkowym standardzie.

Relaks i SPA
W strefie SPA goście mogą skorzystać z sauny oraz zapisać się na masaże i zabiegi kosmetyczne. Czarny Kos przygotował ofertę, którą każdy może dostosować do swoich potrzeb oraz zachcianek. Oparliśmy ją na naturalnych, dobrze wszystkim znanych składnikach takich jak: miód, żurawina i czekolada.

Aktywności i atrakcje
W pensjonacie możecie skorzystać z licznych atrakcji. W Czarnym Kosie znajduje się kort tenisowy, boisko do koszykówki oraz pokój klubowy z bilardem. W sezonie letnim udostępniany jest jest mini basen. Stworzona została również przestrzeń do zorganizowania rodzinnego ogniska. Korzystając z pięknej przyrody dookoła można wypożyczyć kajaki, kije Nordic Walking oraz rowery.

Imprezy rodzinne, spotkania biznesowe
Czarny Kos posiada pełną infrastrukturę do zorganizowania doskonałej imprezy rodzinnej i firmowej. Wspaniała kuchnia, noclegi na ponad 100 osób, liczne atrakcje to tylko początek. Pensjonat posiada salę, w której można zorganizować wesele na 140 osób. Modułowa budowa obiektu pozwala dostosować salę do potrzeb konferencyjnych. Obiekt wyposażony jest w profesjonalny sprzęt audio-wizualny. Wszystko zlokalizowane jest w ustronnym miejscu, zaledwie 20 minut drogi od Trójmiasta.

Zachęcamy do śledzenia nas na Facebook-u www.facebook.com/czarny.kos/

Czarny Kos
Ul. Letniskowa 10
83-330 Borkowo
tel. 693 044 005

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.