Żukowo. Szkoła Podstawowa nr 1 gra o Podwórko Talentów Nivea

piątek, 18 maja 2018 r., 09:57
Dyr. Renata Stubińska apeluje o wsparcie w głosowaniu Dyr. Renata Stubińska apeluje o wsparcie w głosowaniu fot. Longina Templin

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża postanowiła wziąć udział w konkursie na plac zabaw. Nivea zbuduje łącznie 20 Podwórek Talentów, więc jest o co walczyć. Żukowska podstawówka chciałaby stary plac zabaw przy ulicy Gdańskiej 66 (budynek filii szkoły) zamienić na nowy. Ma ono służyć nie tylko uczniom, ale również mieszkańcom. Aby wygrać, potrzebny jest udział w internetowym głosowaniu.

- Akcja Podwórko Talentów organizowane przez firmę Nivea organizowane jest dla dzieci i wszystkich mieszkańców. Przygotowaliśmy film dotyczący różnych dziedzin sportowych z udziałem naszych uczniów. Niestety, nie został on zakwalifikowany. Aby wygrać rodzinne miejsce zabaw, musimy się teraz wszyscy zmobilizować, biorąc udział w głosowaniu - powiedziała Renata Stubińska, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr w Żukowie.

Plac zabaw zaplanowano przy budynku filii SP nr1. Jego atutem jest bardzo korzystne usytuowanie. Oddalone od głównej ulicy, stanowi bardzo bezpieczne miejsce dla dziecięcych zabaw. Zajęcia mają tam najmłodsze dzieci z klas I - III, a planowany jest jeszcze punkt przedszkolny dla dzieci 3 - 4-letnich. Tuż obok mieści się niedawno oddane do użytku boisko dla uczniów i mieszkańców Żukowa. Istniejący do tej pory plac zabaw wymaga ogromnego remontu i wymiany całego sprzętu. Mówiąc krótko - jest już mocno wysłużone.

- Przy tak dużej liczbie dzieci, a mamy ich 700, do tego jeszcze nauczyciele, rodzice, ich krewni, znajomi i wszyscy, którym zależy na tym podwórku, niech zagłosują, bo jest szansa na wygranie. Stąd nasza prośba o wsparcie w tej akcji. Głosować można do 21 czerwca br., wchodząc na stronę www.podworko.nivea.pl. Oddać głos na naszą szkołę można każdego dnia i nie zajmuje to dużo czasu, a warto przecież powalczyć o nowy plac zabaw - apeluje dyr. Renata Stubińska.

L.T.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.