Starkowa Huta. Motocykl uderzył w passata - ranna motocyklistka

sobota, 19 maja 2018 r., 20:10
fot. AL

Kobieta jadąca motocyklem trafiła do szpitala po tym, jak pojazd którym podróżowała uderzył w tył VW Passata. Do zdarzenia doszło w sobtni wieczór w Starkowej Hucie na drodze krajowej nr 20.

Zgłoszenie o wypadku służby otrzymały przed godziną 19. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że oba pojazdy poruszały się w tym kierunku, z Kościerzyny do Egiertowa. Kierująca VW Passsatem najprawdopodbniej przyhamowała celem wykonania manewru skrętu. Jadący za niąmotocykl uderzył w tył jej pojazdu. Wskutek zdarzenia poszkodowana została kobieta podróżująca motocyklem. Została przetransportowana do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okolicznośći zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.