Łapalice. Zderzenie ciężarówki z VW Caddy

wtorek, 22 maja 2018 r., 10:42
fot. BK

Na szczęście bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło we wtorkowy poranek w Łapalicach. Ciężarowy mercedes zderzył się tam z VW Caddy.

Do zdarzenia doszło przed godziną 8. na drodze wojewódzkiej w Łapalicach. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że ciężarowy Mercedes Ateco zderzył się z VW Caddy. Wskutek zdarzenia jednej osobie przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy medycznej, osoba ta nie wymagała jednak hospitalizacji.

Jako przyczynę zdarzenia podaje się niezachowanie zasad bezpieczeństwa przez kierującego ciężarowym mercedesem.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łapalice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.