Rowerzysta potrącony przez tira

wtorek, 22 maja 2018 r., 19:41
fot. archiwum

We wtorkowe popołudnie doszło do wypadku w Chwaszczynie. Kierowca samochodu ciężarowego nie ustąpił pierwszeństwa mężczyźnie poruszającemu się rowerem. Wskutek zderzenia do szpitala trafił rowerzysta.

Do zdarzenia doszło około godz. 14 w Chwaszczynie. Jak informuje, starsza sierżant Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, kierujący pojazdem marki DAF, 70-letni mieszkaniec Gdyni, nie ustąpił pierwszeństwa 41-letniemu mieszkańcowi powiatu kartuskiego, który poruszał się rowerem. Wskutek wypadku do szpitala z obrażeniami ciała przetransportowano rowerzystę. Kierujący DAF-em był trzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.