Egiertowo. Nowy oddział firmy Limex - producenta wysokiej jakości siatek i ogrodzeń

środa, 23 maja 2018 r., 09:51
fot. nadesłane

Limex to sprawdzony, polski producent ogrodzeń. Wytwarza wysokiej jakości siatki powlekane lub ocynkowane, a także słupki ogrodzeniowe. Zdobyte przez blisko ćwierć wieku doświadczenie, uplasowało przedsiębiorstwo w ścisłej czołówce producentów szerokiej gamy siatek ogrodzeniowych i słupków. Zapoznaj się z ofertą firmy i znajdź najlepsze dla siebie rozwiązanie, w przystępnej cenie.

Limex działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Za główny cel firma stawia sobie produkcję wyrobów o najwyższej jakości i jak najdłuższej trwałości. Wypracowane przez blisko 25 lat działalności doświadczenie i dbałość o ciągły rozwój, zaowocowały zaufaniem wielu klientów, których pozytywne opinie są najlepszym dowodem profesjonalizmu Limexu.

Firma w swojej ofercie posiada zarówno ogrodzenia, jak i siatki standardowe, ale na zamówienie klienta podejmie się też realizacji projektów niestandardowych. Jednym z czynników, wyróżniających Limex na tle innych producentów, jest niewątpliwie nowoczesny park maszynowy oparty na niemieckiej technologii WAF IOS. Charakteryzuje go precyzja wykonania i wysoka wydajność. Firma posiada własne nowoczesne linie do powlekania drutów ocynkowanych oraz słupków ogrodzeniowych PCV. Wszystko to gwarantuje wysoką jakość i trwałość produktów Limexu. Siatki nie są wrażliwe na promieniowanie ultrafioletowe, ani też na działanie ekstremalnych temperatur. Słupki dostępne są w szerokiej gamie kolorów - czarnym, zielonym, grafitowym czy brązowym.

- Realizując każde zamówienie kierujemy się nadrzędnym interesem klientów. Wysoka trwałość i jakość naszych wyrobów nie przekłada się na wygórowaną cenę. Wręcz przeciwnie. Staramy się , aby głównym celem było zadowolenie osób, które właśnie nam zaufały Jako solidna firma czynimy wszystko, aby to zaufanie z każdym rokiem pogłębiać utrwalając wyrobioną już na rynku markę. Dla nas klient to osoba, która poszukuje dobrego jakościowo towaru za rozsądną cenę. Spełnienie tego wymogu — to nasza powinność - podkreślają właściciele firmy.

Co ważne, produkty Limexu są znacznie tańsze, niż te oferowane przez popularne markety, dlatego więc warto skorzystać z oferty firmy. To zaufany, sprawdzony i doświadczony, polski producent.

Firma Limex znajduje się w powiecie gdańskim tuż przy trasie Gdańsk—Kościerzyna w Przywidzu przy ul. Kaszubskiej 12.

Z.P.U. Limex
ul. Kaszubska 12, 83-047 Przywidz
tel. 58 682 51 38
tel. fax 58 691 50 92
tel. kom. 603 049 602
e-mail: [email protected]
www.limex.gdansk.pl


Oddział w Egiertowie
ul. Malinowa 1
83-312 Egiertowo
tel. 504-461-049
Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 8.00-15.00
sobota : 8.00 - 13.00

Odwiedź profil Limexu na Facebooku.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.