Kolizja w Grzybnie

czwartek, 24 maja 2018 r., 07:55
fot. nadesłane

W czwartek rano doszło do zderzenia dwóch samochodów w Grzybnie. Samochód dostawczy uderzył w inny pojazd. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godz. 06.30 w Grzybnie. Jak informuje starsza sierżant Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, kierujący pojazdem marki fiat 27-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, nie zachował bezpiecznej odległości przed poprzedzającym go pojazdem i najechał na tył volkswagena, kierowanego przez 20-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Jednego z uczestników zdarzania przetransportowano do szpitala, na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń i mógł wkrótce po tym go opuścić. Przejazd trasą chwilowo był utrudniony, ale droga nie była zablokowana.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.