Kasacja Wschodnia - najlepszy skup aut do kasacji w regionie

piątek, 25 maja 2018 r., 11:12
fot. nadesłane

Nasza firma prowadzi legalną stację pojazdów, która zajmuje się SKUPEM AUT DO KASACJI i powypadkowych, ciężarowych, anglików oraz sprzedażą używanych części samochodowych. Oferujemy skup aut w najlepszych cenach w całym województwie, wystawiając zaświadczenie o kasacji pojazdu na podstawie, którego wyrejestruje się pojazd z Urzędu Komunikacji lub na umowę kupna-sprzedaży w oparciu na decyzje klienta.

Zapewniamy bezpłatny transport pojazdów przeznaczonych do kasacji. Złomowanie pojazdów i odbiór z miejsca garażowania. Wystawiamy ZAŚWIADCZENIE O DEMONTAŻU POJAZDU.

Nasza firma to firma z długoletnim doświadczeniem, oferujemy szeroki asortyment części używanych do wszystkich modeli samochodów. Posiadamy części oryginalne odzyskane w ramach recyklingu. Zapewniamy wszechstronną pomoc w doborze części. Służymy również transportem dużych ilości części jak i rozmiarów ponadgabarytowych.

Dysponujemy bardzo wielkim asortymentem części do pojazdów każdej marki, co powoduje, że każdy znajdzie u nas to czego potrzebuje. Nasze doświadczenie zapewnia profesjonalne podejście do każdego klienta. Nasze cechy to profesjonalność, uczciwość oraz doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kasacja Wschodnia Zenon Domaszk

Punkt w Załężu
ul. Drobiowa 4
83-304 Załęże
e-mail: czesci-zaleze@wp.pl

Punkt w Gdańsku
ul. Wschodnia 17
80-066 Gdańsk
e-mail: czesci-zaleze@wp.pl
telefon: 739038188
telefon: 665341365

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.