Zawodniczki KS Dziesiątki z sukcesami w Wojewódzkiej Szkolnej Lidze Strzeleckiej

czwartek, 24 maja 2018 r., 08:52
fot. nadesłane

W kwietniu w Starogardzie Gdańskim odbyły się zawody w ramach Wojewódzkiego Finału Szkolnej Ligi Strzeleckiej. Świetnie się na nich spisały zawodniczki KS Dziesiątki. Zdobyły medale indywidualnie oraz w klasyfikacji drużynowej.

Czteroosobowa drużyna KS Dziesiątki Kartuzy w kwietniu wystartowała w Wojewódzkim Finale Szkolnej Ligi Strzeleckiej. W turnieju wzięły udział Magdalena Malotka-Trzebiatowska, Izabela Frymark, Dominika Hirsz i początkująca zawodniczka Wiktoria Lisiewicz. Reprezentantki Kartuz ustrzeliły świetne wyniki zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. Indywidualnie Magda zdobyła złoty medal, Iza wywalczyła srebro, natomiast Dominika Hirsz uplasowała się na pozycji piątej, a Wiktoria Lisiewicz na ósmej. Zawody dla młodych strzelców bardzo udane. Drużynowo zespół zajął drugie miejsce.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.