W Łyśniewie bawiły się całe rodziny

piątek, 25 maja 2018 r., 12:13
fot. nadesłane

Szkoła Podstawowa w Łyśniewie, piknik rodzinny zorganizowała już po raz czwarty. Co roku impreza cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców. Bogaty program zarówno dla dzieci, jak i dorosłych przyciąga tłumy. Tym razem nie było inaczej.

Mecz piłki nożnej, strzelanie z łuku, dwa ognie, przeciąganie liny, a nawet jazda konna - tak wyglądał IV Piknik Rodzinny w Łyśniewie, który odbył się 20 maja. Dopisała pogoda i frekwencja. Nie brakowało chętnych do udziału w licznych konkursach i przede wszystkim w loterii fantowej, która co roku cieszy się ogromną popularnością. Konkurencje sportowe pn. "Potyczki Pirackie", poprowadził Gród Gotów. Były też dmuchane zamki, zjeżdżalnie i poczęstunek. Zmierzyć mogli się też najsilniejsi, których zadaniem było przeciągnięcie kultowego Fiata 126p.

DS

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.