Pijany 27-latek na quadzie doprowadził do wypadku w Sierakowicach

piątek, 25 maja 2018 r., 12:44
fot. archiwum

Do szpitala w czwartkowy wieczór trafił mężczyzna, który jeździł quadem po Sierakowicach. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i ten przygniótł go. Okazało się, że 27-latek miał około 2,6 promila alkoholu w organizmie. To nie jedyny amator jazdy na podwójnym gazie zatrzymany w minionych dniach na drogach powiatu kartuskiego.

W czwartek wieczorem, około godz. 18 w Sierakowicach doszło do wypadku, który spowodował nietrzeźwy 27-latek. Mieszkaniec powiatu kartuskiego jeździł quadem po Sierakowicach mając w organizmie około 2,6 promila alkoholu.

- Mężczyzna jeździł na quadzie w pewnym momencie stracił nad nim panowanie, przewrócił się i maszyna go przygniotła. Gdy na miejsce przyjechali policjanci i sprawdzili jego stan trzeźwości, okazało się, że mężczyzna miał w organizmie około 2,6 promila alkoholu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, a quad nie był zarejestrowany - informuje st. sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Mężczyznę przetransportowano do szpitala.

Godzinę później w Kiełpinie zatrzymano 59-letnią mieszkankę powiatu kartuskiego, która kierowała citroenem mając w organizmie około 2 promili alkoholu.

Dzień wcześniej w Karłowie policjanci zatrzymali 59-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który kierował volkswagenem mając ponad promil alkoholu w organizmie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.