Wypadek w Tuchomiu - jedna osoba w szpitalu

sobota, 26 maja 2018 r., 15:29
fot. Longin Templin

W piątkowe popołudnie doszło do wypadku na trasie Miszewo - Tuchom. Samochód osobowy zderzył się tam z ciężarowym. Jedna osoba trafiła do szpitala.

W piątek po południu, po godz. 16 doszło do wypadku w Tuchomiu. Jak informuje starsza sierżant Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, 61-letnia mieszkanka Gdyni kierująca peugeotem, nie zachowała bezpiecznej odległości przed poprzedzającym ją pojazdem. Najechała na tył naczepy tira, którym kierował 25-letni mieszkaniec powiatu słupskiego. Kierujący byli trzeźwi. 61-latkę przetransportowano do szpitala.

W akcji uczestniczyły jednostki OSP Miszewo, OSP Żukowo, JRG Kartuzy, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.