Golden Life na finał VIII Pomorskiej Majówki Motocyklistów

niedziela, 27 maja 2018 r., 00:38
fot. AL

Setki motocyklistów i miłośników jednośladów z całej Polski zjechało w weekend do Sycowej Huty i Kościerzyny. Odbywała się tam już po raz ósmy Pomorska Majówka Motocyklistów, czyli zlot motocyklowy organizowany przez klub motocyklowy Cruiseriders. Sobotni wieczór zwieńczył koncert zespołu Golden Life.

Jedna z największych na Pomorzu imprez motocyklowych rozpoczęła się w piątkowe popołudnie. Sobotni dzień rozpoczął się od motocyklowej parady z Sycowej Huty na kościerski Rynek. Tam mieszkańcy mogli podziwiać zgromadzone motocykle. Później zaś uczestnicy parady wrócili na teren ośrodka, gdzie odbywała się dalsza część imprezy.

Tradycyjnie nie zabrakło konkursów z nagrodami, ognistego grilla, losowania nagrody głównej, koncertów, a przede wszystkim wyjątkowej atmosfery. Na scenie wystąpiły takiej zespoły, jak: "Ban On", "Bike Lovers Band", "Access Denied", Ciho". Sobotnią zabawę zwieńczył koncert legendarnej grupy Golden Life.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.