Przebojowa Majówka w Stężycy - tłumy bawiły się z gwiazdami w rytmach disco polo

niedziela, 27 maja 2018 r., 00:32
fot. MD-Z

W sobotni wieczór Stężyca po raz kolejny zmieniła się w pomorską stolicę disco polo. W tamtejszym amfiteatrze odbyła się kolejna edycja Przebojowej Majówki. Na koncercie z największymi gwiazdami gatunku bawiły się tysiące fanów.

W sobotę w Stężycy usłyszeć można było największe przeboje popularnych i lubianych gwiazd disco polo. Przebojowa Majówka odbyła się tam już po raz czwarty. Tegoroczna edycja, tak jak poprzednie, przyciągnęła do stężyckiego amfiteatru tysiące fanów gatunku.

- Na Przebojową Majówkę jeżdżę ze znajomymi od samego początku. Tak naprawdę nie jesteśmy wielkimi fanami disco polo, ale to fajna muzyka do zabawy i wszyscy te piosenki znamy. Atmosfera jest świetna, bardzo fajnie się bawimy i za rok na pewno przyjedziemy znowu - opowiadała Weronika z Kartuz.

- Majówka to jedna z moich ulubionych imprez w roku. Bardzo lubię muzykę disco polo. Wpada w ucho i można się przy niej wytańczyć. W Stężycy można posłuchać na żywo największych gwiazd. Nie mogłem nie przyjechać - mówił pan Marcin z Kościerzyny.

Podczas tegorocznej edycji na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak: Kordian, Classic, Defis, Piekni i Młodzi, Milano, Łobuzy, Basta, Playboys, M-Power, Andre, Eratox, Jagoda, Mejk, Soleo, News, Markus P, Bayera, Exaited, Shantel i Lider Dance.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.