Wypadek w Ręboszewie - motocyklista w szpitalu

poniedziałek, 28 maja 2018 r., 09:35
fot. BK

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano w Ręboszewie. Samochód osobowy uderzył tam w motocykl.

Do zdarzenia doszło około godz. 7 rano w Ręboszewie.

- Kierujący pojazdem marki toyota 62-letni mieszkaniec Gdańska wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu jadącemu prawidłowo 27-letniemu mieszkańcowi powiatu kartuskiego, który kierował motocyklem marki honda - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zdarzenia motocyklistę przetransportowano do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Okazało się jednak, że 27-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.