Kosowo. 71-latek spadając z roweru zahaczył o ciężarówkę. Jest w ciężkim stanie

wtorek, 29 maja 2018 r., 18:02
fot. archiwum

Do nieszczęśliwego wypadku doszło we wtorkowe popołudnie w Kosowie. 71-latek jadący rowerem, stracił równowagę. Upadając zahaczył o naczepę wymijającej go ciężarówki. W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał we wtorek około godziny 14.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że 71-letni mężczyzna jadąc na rowerem, wjeżdżając we wjazd do posesji, stracił panowanie nad rowerem. Upadając zahaczył o tył naczepy wymijającej go ciężarówki - informuje st. sierż. Daria Olchowik, p.o. rzecznika kartuskiej policji.

Jak dodaje, 71-latek w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.