Wypadek z udziałem nastoletniego rowerzysty w Brodnicy Górnej

środa, 30 maja 2018 r., 10:12
fot. archiwum

12-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego został przetransportowany do szpitala w poniedziałkowe popołudnie. Chłopiec najechał rowerem na volkswagena.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 16 w Brodnicy Górnej.

- 12-letni rowerzysta najechał na stojący pojazd marki volkswagen, który chciał włączyć się do ruchu. Kierowała nim 43-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zdarzenia rowerzysta został przewieziony do szpitala. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kobieta kierująca volkswagenem była trzeźwa.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.