Tuchlino. Motocykl wbił się w drzewo i stanął w płomieniach - nie żyje 27-latek

środa, 30 maja 2018 r., 21:39
fot. AL

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środowy wieczór w Tuchlinie (gm. Sierakowice). Kierowany przez 27-latka motocykl z impetem uderzył w drzewo, po czym stanął w płomieniach. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się przywrócić czynności życiowych motocykliście. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 21. na trasie Puzdrowo-Tuchlino. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący motocyklem Suzuki 27-latek jadąc w kierunku Tuchlina, zjechał na pobocze, gdzie z impetem uderzył w przydrożne drzewo. Wskutek uderzenia motocykl stanął w płomieniach, a 27-letniego mężczyznę wyrzuciło na przeciwległe pobocze.

Przybyli na miejsce strażacy i zespół ratownictwa medycznego podjęli reanimację mężczyzny. Niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych 27-latkowi.

Na miejscu trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny wypadku. Droga jest zablokowana.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Tuchlino, OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.