Święto mam i tatusiów w przedszkolu Gucio w Kiełpinie

czwartek, 31 maja 2018 r., 20:21
fot. nadesłane

23 maja w Niepublicznym Przedszkolu "Gucio" w Kiełpinie odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji Dnia Matki i Ojca. Przedszkolaki wcieliły się w rolę kwiatuszków i przedstawiły program artystyczny.

Dzieci pięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały układ taneczny pt. "Flowers", a wszystko dla swoich ukochanych Rodziców. Mali uczniowie przedszkola "Gucio" powitali Rodziców tymi słowami: "Witajcie nam goście, witajcie nam mili/ Bardzo się ciszymy, żeście tu przybyli/ Dzisiaj obchodzimy Dzień Mamy i Taty/ Będą pocałunki, życzenia i kwiaty/ Chociaż się trochę denerwujemy, ale dać wszystko z siebie obiecujemy".

Na twarzach mam malował się wówczas uśmiech, niektórym kręciła się łezka w oku. Wzruszające chwile przeżyli również tatusiowie, po tym jak usłyszeli piosenkę "Tata jest potrzebny" w wykonaniu swoich pociech. Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom kolorowe kartki oraz własnoręcznie wykonane upominki.

Dyrektor przedszkola, Magdalena Sikora złożyła wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia. Podziękowała swoim pracownikom, pedagogom za pracę włożoną w przygotowanie uroczystości, a po występie wszyscy zgromadzeni goście udali się na słodki poczęstunek.

Szczególne chwile zaś przeżywali rodzice maluszków, którzy po raz pierwszy świętowali Dzień Mamy i Taty. Ogromne emocje pojawiały się, gdy ukochana pociecha występowała przed publicznością Mam i Tatusiów. Po raz pierwszy zaprezentowały się maluszki z Klubu prowadzone przez panią Anetę i panią Elżbietę. Po nich wystąpiła grupa żłobkowa prowadzona przez panią Annę i panią Justynę, a na zakończenie tej pięknej uroczystości starsze koleżanki z przedszkola prowadzone przez panią Agnieszkę zatańczyły do piosenki pt. "Flowers". Było to wyjątkowe spotkanie, pełne radości i dumy z małych przedszkolaków.

Nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.