Rodzinna zabawa na festynie na Złotej Górze

sobota, 2 czerwca 2018 r., 17:44
fot. MD-Z

Moc atrakcji czekała w sobotnie popołudnie na uczestników Festynu Rodzinnego na Złotej Górze. Na scenie podziwiać można było występy uczniów brodnickiej szkoły i nie tylko. Były konkursy, gry i loteria ze wspaniałymi nagrodami. Festynowi towarzyszyła też akcja charytatywna na rzecz Ani i Kasi.

Podczas zabawy na scenie swoje talenty wokalne i taneczne prezentowali uczniowie brodnickiej szkoły. Przed rodzicami i szkolnymi kolegami pięknie zaprezentował się chór Music Kids, prowadzony przez Agnieszkę Potrykus. Chór zdobył II miejsce i Srebrne Pasmo w prestiżowym Regionalnym Konkursie Chórów - Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska 2018, który 24 maja odbył się w Akademii Muzycznej w Gdański. Na scenie zaprezentował si,ę również szkolny zespół Skarb Złoti Góre.

Chętni mogli posilić się ciastami, goframi, daniami z grilla i pysznymi koktajlami. Na najmłodszych czekały liczne atrakcje - gry, zabawy, malowanie twarzy, dmuchany zamek i zjeżdżalnia oraz trampolina. Milusińscy mogli też zwiedzić wóz strażacki OSP z Brodnicy Górnej.

Imprezie towarzyszyła loteria dla dzieci i dorosłych z nagrodami takimi jak rower czy tablet.

Imprezie towarzyszyła też specjalna zbiórka dla potrzebujących wsparcia Ani i Kasi.

Na wieczór zaplanowano zabawę dla nieco starszych członków brodnickiej społeczności - o godz. 19 rozpocznie się impreza taneczna, którą poprowadzi Dj Sławi.

Festyn zorganizowali Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej, sołectwo Brodnica Górna i Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.