Dwie osoby ranne w wypadku w Kłosowie

poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 15:07
fot. internet/Facebook/OSP Pomieczyno

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Kłosowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, około godz. 11.20 w Kłosowie.

- Kierujący volkswagenem golfem, 24-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym volkswagenem polo, którym kierowała 34-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego - informuje Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Kierujący byli trzeźwi. Oboje przetransportowano do szpitala. W akcji uczestniczyli strażacy z JRG Kartuzy, OSP Pomieczyno, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.