Parki Trampolin JUMPCITY - atrakcja dla całej rodziny!

piątek, 8 czerwca 2018 r., 12:00
fot. nadesłane

Od niemal 5 lat każdy, kto odwiedzi Parki Trampolin JUMPCITY ma szanse pokonać siłę grawitacji. W trzech nadmorskich parkach, wszyscy entuzjaści aktywnego spędzania czasu znajdą coś dla siebie. Wysokie loty, mnóstwo dobrej zabawy, aktywnie spędzony czas? To brzmi jak przepis na wyjątkowo udany wakacyjny wypad.

Jeśli choć raz marzyliście o lataniu to mamy dla Was coś, po czym ciężko będzie przestać się uśmiechać. Wyobraźcie sobie ogromny plac zabaw, na którym doskonale odnajdą się zarówno dzieci, jak i dorośli, wspólnie poddając się ogromnej dawce nieskrępowanej frajdy. Tak właśnie wyglądają Parki Trampolin JUMPCITY.

Mieszczące się w Gdyni, Gdańsku i Rumi parki to kilka tysięcy metrów kwadratowych przestrzeni oferującej szeroki wachlarz atrakcji. Możecie tu wskoczyć do wielkiego basenu z gąbkami, zagrać w popularnego zbijaka na specjalnie przygotowanej do tego arenie, sprawdzić się w roli prawdziwego ninja, czy gladiatora. Bardziej zaawansowani miłośnicy skakania, z pewnością doskonale odnajdą się na trampolinach sportowych i ścieżce akrobatycznej. Godzina wypełniona skakaniem w JUMPCITY to gwarancja uśmiechu i ładunek pozytywnej energii.

Co bardzo ważne, nad jakością zabawy we wszystkich parkach, czuwają wykwalifikowani trenerzy. Chcesz zrobić salto? Przełamać lęk i swobodnie wykonywać na trampolinach różne tricki? Trenerzy obecni w JUMPCITY z przyjemnością pomogą Ci w osiągnięciu tych celów. Pokażą, jak prawidłowo wykonać widowiskową ewolucję i zadbają o Twoje bezpieczeństwo.

Skakanie na trampolinach to wielka frajda i wspaniała rozrywka, ale podczas aktywności fizycznej trzeba pamiętać o odpowiednim nawodnieniu. Nie ma problemu, JUMPCITY dba również o to! W każdym parku znajduje się kawiarnia, w której spragnieni ugaszą pragnienie, łasuchy wrzucą coś na ząb, a ci, którzy nie zdecydują się na skakanie, będą mogli napić się pysznej kawy i zaczekać na skaczących... choć zapewniamy, że warto poczuć się na chwilę dzieckiem. Oczywiście potem można wpaść na kawę!

Obserwując JUMPCITY na Facebooku i Instagramie można dowiedzieć się wielu ciekawostek z życia parków, poznać dokładną ofertę i obowiązujące promocje. Co więcej, w wakacje na pewno pojawiać się tam będą konkursy z świetnymi nagrodami. Warto odwiedzić też stronę parku: www.jumpcity.pl, gdzie zarezerwować można tańsze bilety.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was, drodzy czytelnicy, do wspólnego skakania. Poniżej znajdziecie adresy Parków Trampolin JUMPCITY. Zapraszamy do zabawy!

Gdynia

Park Trampolin JUMPCITY
ul. Tadeusza Wendy 7/9
81-341, Gdynia
tel:58 380 07 70
mail: gdynia@jumpcity.pl

Gdańsk

Park Trampolin JUMPCITY
al. Grunwaldzka 355 (vis-a-vis Uniwersytetu Gdańskiego)
80-309, Gdańsk
tel: 58 380 80 88
mail: gdansk@jumpcity.pl

Rumia

Park Trampolin JUMPCITY
ul. Grunwaldzka 108 (Port Rumia)
84-230, Rumia
tel: 58 380 17 65
mail: rumia@jumpcity.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.