8. edycja Forum Rynku Nieruchomości - znamy prelegentów!

piątek, 8 czerwca 2018 r., 10:58
fot. nadesłane

Już 7 czerwca rozpocznie się największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie na polskim rynku nieruchomości. Sprawdź, kto wystąpi w sopockim Sheratonie!

8. edycja Forum Rynku Nieruchomości - najnowsze trendy i największe wyzwania

Forum Rynku Nieruchomości to wydarzenie, w którym co roku bierze udział około pół tysiąca osób. 7-8 czerwca w hotelu Sheraton w Sopocie spotkają się najwięksi gracze na rynku nieruchomości - przedstawiciele banków, firm deweloperskich, architektonicznych i budowlanych.

Dwudniowa konferencja podzielona będzie na dwa bloki: komercyjny i mieszkaniowy. Wykład wprowadzający oraz wykład gościa specjalnego dostępne będą dla wszystkich uczestników konferencji. Pozostałe prezentacje oraz dyskusje związane z rynkiem mieszkaniowym odbędą się w sali Marco Polo, a rozmowy o rynku komercyjnym w sali Columbus.

8. Forum Rynku Nieruchomości - kto wystąpi w sali Columbus?

Dwudniową konferencję otworzy wykład architekta Andrzeja Chołdzyńskiego - generalnego projektanta i właściciela AMC - Andrzej M. Chołdzyński. O wyzwaniach, które stoją przed właścicielami polskich firm, opowie Jacek Santorski - psycholog społeczny i psycholog biznesu, dyrektor Akademii Psychologii Przywództwa.

O innowacjach w kształtowaniu komfortu i bezpieczeństwa w nowoczesnych budynkach opowie Grzegorz Sypek - dyrektor ds. kluczowych projektów w SMAY. Nad zagadnieniem rewolucji technologicznej w świecie nieruchomości pochyli się Bartosz Jankowski - członek zarządu i współzałożyciel firmy Rewitech. O rynku gruntów inwestycyjnych w Polsce opowiedzą m.in. Grażyna Błaszczak prowadząca blog "Nieruchomości z górnej półki" oraz Artur Hajdorowicz - Dyrektor Wydziału Rozwoju i Rewitalizacji Miasta w Urzędzie Miasta Kielce.

Drugiego dnia konferencji o perspektywach rozwoju rynku magazynowego i wymaganiach klientów porozmawiają m.in. Mateusz Iłowiecki - starszy konsultant w dziale powierzchni przemysłowo-magazynowych w JLL oraz Ryszard Gretkowski - wiceprezes zarządu 7R.

Kto wystąpi w Sali Marco Polo?

O inwestycjach mieszkaniowych na rynkach lokalnych i mikro-rynkach opowiedzą m.in. Joanna Iwanowska-Nielsen - członek Rady Nadzorczej CeMat’70 i mentorka programu "Biznes w Kobiecych Rękach" fundacji Sieć Przedsiębiorczych Kobiet; Piotr Pałdyna - prezes zarządu Biura Usług Architektonicznych Project-System oraz Joanna Walczyńska - ekspert rynku nieruchomości i rzeczoznawca majątkowy.

O specyfice sprzedaży nieruchomości mieszkalnych klientom z rynków zagranicznych opowiedzą m.in. Michał Krajkowski - Główny Analityk w firmie NOTUS Finanse i Bogdan Zasada - Dyrektor Zarządzający STRABAG Real Estate. W sali Marco Polo wystąpi także Marzena Rudnicka, prezes zarządu Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej. Przedstawi zagadnienia związane ze srebrną gospodarką i jej wpływie na sektor nieruchomości.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.