Czy wakacje muszą być drogie?

poniedziałek, 11 czerwca 2018 r., 09:00
fot. nadesłane

Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami, a ty nie masz pomysłu, gdzie możesz się wybrać na wakacje? Uważasz, że wszystkie dalekie wojaże muszą być drogie? A może w tym roku posiadasz bardzo skromny budżet? W niniejszym artykule udowodnimy, że możesz przeżyć niezapomniane wakacje nie nadwyrężając domowego budżetu.

Egzotyczne wakacje Last Minute

Mimo że egzotyczne wojaże to marzenie większości z nas, to faktycznie w większości przypadków trzeba na nie wygospodarować nieco większy budżet. Jednak dla chcącego nic trudnego i jeżeli  bardzo pragniesz poznać niezapomniany klimat panujący na Kubie, Bali czy Dominikanie warto przeglądać oferty dobrych biur podróży. Często ceny na chwilę przed planowanym wylotem diametralnie spadają. Dlatego warto być czujnym i śledzić na bieżąco komunikaty w zakładce - Last Minute. To właśnie dzięki ofertom na ostatnią chwilę jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet do 70% pierwotnej ceny! Dobrze jest jednak skupić się na propozycjach zaufanych i renomowanych biur podróży, takich jak https://dreamtours.pl/. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wycieczka będzie należycie zaplanowana i komfortowa dla ciebie oraz najbliższych.

Wybierz się w podróż z przyjaciółmi

Warto rozważyć podróż z przyjaciółmi. Dzięki nim nie tylko zyskamy kompanów do wspólnej zabawy, zwiedzania czy delektowania się wypoczynkiem, ale również zaoszczędzimy na wynajmie domku np. w  nadmorskim włoskim kurorcie, na Lazurowym Wybrzeżu czy podczas podróży po Hiszpanii. Koszty jedzenia czy transporty - zwłaszcza jeśli przemieszczamy się samochodem - zostaną podzielone na liczbę uczestników wyprawy. Dzięki podróży ze znajomymi możemy zorganizować pobyt w najbardziej urokliwym miejscu i zapłacić nawet 50-70 proc. mniej niż wyruszając we dwoje.

Jedź pod namiot

Namiot kojarzy nam się przede wszystkim z czasami młodości, kiedy to jako małe zuchy uczyliśmy się rozbijać obozowisko w lesie. Ale pod namiotem nie musisz spędzać wakacji jedynie w kraju. To również dobry pomysł na zagraniczne wojaże! Zwłaszcza, że ogromną zaletą podróży po ciepłych zakątkach świata jest to, że klimat jest bardziej sprzyjający i mniej zaskakujący niż na rodzimej ziemi. Dodatkowo, obozowiska są znacznie tańsze niż kwatery, a obecnie z łatwością znajdziesz takie, które będą w pełni wyposażone we wszystko to, co jest niezbędne by komfortowo spędzić wakacje. To również niezapomniana przygoda, możliwość poznania innych obozowiczów, a także delektowanie się pięknem natury.

Weź rowery

Jeżeli wybierasz się na wakacje własnym samochodem, rozważ zabranie ze sobą rowerów. Dzięki nim zaoszczędzisz na kosztach transportu będąc już na miejscu. Większość z europejskich miast posiada rozbudowaną sieć dróg rowerowych i całkiem możliwe, że dzięki nim poznasz trasy, których nie odwiedzają inni turyści.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.