Panelowo - wielkie otwarcie nowego sklepu z panelami i drzwiami w Kartuzach

poniedziałek, 11 czerwca 2018 r., 10:14
fot. nadesłane

PANELOWO - sklep z drzwiami i panelami - powstało w Kościerzynie na początku 2016 roku. Od 1 marca 2016 stopniowo zbudowało swoją pozycję na rynku kościerskim i okolic (praktycznie od Chojnic do Trójmiasta i od Bytowa do Tczewa)) oferując klientom tysiące modeli drzwi, w tym drzwi zewnętrzne do domów, drzwi klatkowe i wewnętrzne do mieszkań, setki wzorów paneli laminowanych i winylowych, parapety i akcesoria wykończenia wnętrz takie jak listwy przypodłogowe, podkłady pod panele czy klamki do drzwi.

W tym czasie PANELOWO zostało dostawcą drzwi i paneli dla grubo ponad 1000 klientów indywidualnych i instytucji publicznych. Od samego początku załoga Panelowa kładła nacisk na to, by klient - niezależnie od tego, czy zakupił towary, czy nie - wychodził zadowolony.

- To bardzo ważne - twierdzi szef PANELOWA, pan Piotr - by nie tylko klientowi sprzedać towar, ale przede wszystkim zrozumieć to, co klient chce uzyskać kupując dany produkt. Są osoby, które zwracają uwagę na kolor, inne na to, by był właściwy połysk, a kolejne na to, by panele i drzwi łatwo się sprzątały. Jeszcze inni klienci zanim cokolwiek kupią muszą nam zaufać i "wygadać" swoje oczekiwania w dłuższej pogawędce. Wszystkich staramy się obsłużyć tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani w podobnym punkcie. Oferujemy kawę, rozmowę, sprzedaż, montaże i dowozy.

11 czerwca 2018 PANELOWO otwiera swój drugi punkt w Kartuzach, na ulicy Węglowej 1. Nowy sklep będzie posiadał podobny asortyment jak ten w Kościerzynie i otwarty będzie w takich samych godzinach (pn-pt 9.30-17.30, sob. 9.00-14.00). Lokalizacja w łatwo dostępnym punkcie, z parkingiem przed lokalem oraz magazynem w tym samym budynku zapowiada się obiecująco tym bardziej, że ulica Węglowa nadal jest jedną z częściej uczęszczanych ulic w Kartuzach.

Panelowo
Kartuzy, ul. Węglowa 1

Godziny otwarcia:
pn-pt 9.30-17.30
sob. 9 -14

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.