Wielki Przejazd Rowerowy z Kartuz do Sopotu

poniedziałek, 11 czerwca 2018 r., 10:58
fot. AL

22. wielkie święto rowerów w Sopocie za nami. Po raz trzeci jedna z tras Wielkiego Przejazdu Rowerowego wiodła wprost ze stolicy Kaszub. Z samych Kartuz na Sopockie Błonia wyruszyło blisko stu miłośników jednośladów. Łącznie granice powiatu kartuskiego opuściło ponad 200 rowerzystów.

Powiat kartuski z inicjatywy Stowarzyszenia Rowerowe Kaszuby już po raz trzeci znalazł się na trasie Wielkiego Przejazdu Rowerowego. Na miejsce wspólnego świętowania rowerzystów z całego Pomorza prowadziły aż cztery peletony - zachodni wyruszył z Kartuz niedzielnym porankiem.

Ze stolicy Kaszub na Sopockie Błonia wyjechało blisko stu rowerzystów. Trasa wiodła przez Żukowo i Banino, gdzie do kartuskiej grupy dołączyli kolejni rowerzyści. Łącznie granice naszego powiatu przekroczyło około 200 sympatyków jednośladów!

Po wspólnym świętowaniu, rowerzyści w niedzielne późne popołudnie powrócili do Kartuz.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.