Rodzinna wspaniała zabawa w Puzdrowie

poniedziałek, 11 czerwca 2018 r., 12:03
fot. AL

Moc atrakcji czekało na wszystkich tych, którzy w niedzielne popołudnie pojawili się przy Szkole Podstawowej w Puzdrowie. Już po raz trzeci odbył się tam festyn rodzinny. Dobrej zabawy nie było końca.

Dmuchańce, konkursy dla całych rodzin, malowanie twarzy, paznokci, występy artystyczne, czy ciesząca się chyba największym zainteresowaniem loteria fantowa - to tylko niektóre z licznych atrakcji, które przygotowali organizatorzy trzeciego już Festynu Rodzinnego w Puzdrowie.

Skuszeni dobrą zabawą i wspomnieniami z lat poprzednich na przyszkolny plac mieszkańcy przybyli dość licznie, a bawili się do późnych godzin popołudniowych. Dzięki wspomnianej już loterii fantowej, w której każdy los wygrywał, wszyscy opuścili imprezę z upominkami.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.