Pełna atrakcji zabawa na pikniku w Dzierżążnie

wtorek, 12 czerwca 2018 r., 15:42
fot. MD-Z

W słoneczne, niedzielne popołudnie społeczność uczniów, rodziców i nauczycieli Zespołu Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie spotkała się na corocznym festynie rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. Na uczestników zabawy czekały liczne atrakcje, jak zwykle ogromnym wzięciem cieszyły się losy z ciekawymi nagrodami.

W tym roku dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Boisko szkolne przy Zespole Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie w niedzielne, upalne popołudnie zapełniło się uczniami, którzy w raz z rodzicami przybyli na coroczny festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Na uczestników imprezy już od godz. 14 czekały liczne atrakcje i niespodzianki. Na początek publiczność podziwiać mogła występy zespołów Skowronci oraz Orłów i Orlików. Nieco później na scenie zaprezentowali się laureaci szkolnego konkursu piosenki angielskiej oraz grupa School Life z Kiełpina. Popołudnie umilały liczne zabawy i konkursy.

Tradycyjnie olbrzymim zainteresowaniem cieszyło się losowanie nagród. Na poszczególnych stoiskach chętni mogli ozdobić buzie specjalnymi pieczątkami oraz wykonać bransoletki. Nie brakowało też ciekawych eksperymentów naukowych. Ekipa z EduFun zaprosiła dzieci do wspólnych doświadczeń z fizyki i chemii. Na głodnych czekały stoiska z różnymi smakołykami. Zabawie towarzyszyły też akcenty sportowe. Tradycyjnie podczas festynu rozegrano mecz. W tym roku uczniowie stanęli do rywalizacji ze swoimi rodzicami.

Na zakończenie wystąpiła grupa Energy Band.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.