Tak milusińscy spędzili Dzień Dziecka na pływalni Neczk w Kartuzach

środa, 13 czerwca 2018 r., 09:11
fot. nadesłane

1 czerwca kartuska pływalnia gościła tłumy najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka czekało tam na nich mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Tego dnia basen w Kartuzach odwiedziło ponad 300 dzieci.

Zgodnie z coroczną tradycją w Dzień Dziecka na pływalni Neczk w Kartuzach na najmłodszych czekały liczne niespodzianki. Bohaterowie święta mogli za darmo skorzystać z atrakcji pływalni. Przygotowano dla nich - wodny plac zabaw z torem przeszkód, gry i zabawy w piłkę wodną siatkówkę oraz koszykówkę w wodzie. A po wyjściu z basenu czekały na nie słodkie poczęstunki. Mimo długiego weekendu i pięknej pogody Kartuską Pływalnię Neczk odwiedziło w tym dniu 306 dzieci i młodzieży.

Patronat nad wydarzeniem objął Pan Burmistrz Kartuz Grzegorz Gołuński dofinansowując zadanie.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.