Zawodnicy Fantomu MMA Kartuzy z sukcesami na Baltic Cup w Gdyni

czwartek, 14 czerwca 2018 r., 14:09
fot. nadesłane

Mateusz Elas i Kamil Smętoch świetnie spisali się na turnieju Baltic Cup, który federacja Time of Masters zorganizowała w dniach 2-3 czerwca w Gdyni. Podopieczni Zbigniewa Hormańskiego przywieźli ze zmagań dwa medale złoty i srebrny.

Mateusz Elas i Kamil Smętoch na co dzień trenują w Kaszubskim Centrum Sportów Walki pod okiem Zbigniewa Hormańskiego. W dniach 2-3 czerwca reprezentowali swój klub - Fantom MMA Kartzy na turnieju Baltic Cup w Gdyni. Zawodnicy z Kartuz walczyli w dwóch formułach - Graplinggu oraz MMA.

Mateusz Elas w kategorii wagowej 65,5 kg zdobył złoty medal.

- "Matez" w pięknym stylu rozprawił się ze swoimi oponentami zwyciężając wszystkie walki przed czasem - relacjonuje klub.

Drugi reprezentant ziemi kaszubskiej - Kamil Smętoch w kategorii wagowej 77 kg uplasował się na drugim miejscu podium, ulegając w finale tylko bardziej doświadczonemu zawodnikowi.

- Cieszymy się ze mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności i przywieść komplet medali. Mamy świetny obiekt do trenowania jakim jest Kaszubskie Centrum Walki, które sprzyja profesjonalnej pracy. Całkiem niedawno Kamil i Mateusz zaczynali swoją przygodę z Mieszanymi Sportami Walki i sukcesywnie dążyli do celu jaki uzyskali na Time of Masters - informuje trener Zbigniew Hormański.

Jak podkreśla trener, w MMA każdy znajdzie coś dla siebie. Fantom zaprasza na treningi wszystkich zainteresowanych, odbywają się w Kaszubskim Centrum Sportów Walki w każdy wtorek i czwartek o godz. 20.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.