Natan, Andrzej i Oliver w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy w zapasach

czwartek, 14 czerwca 2018 r., 14:15
fot. nadesłane

W Gyor na Węgrzech w czwartek rozpoczynają się Mistrzostwa Europy Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. Wśród reprezentantów Polski znalazło się troje zawodników GKS Cartusii Kartuzy - Natan Wolski, Oliver Godziński i Andrzej Drewa.

Mistrzostwa Europy Młodzików w zapasach w stylu klasycznym odbędą się w Gyor na Węgrzech potrwają do 17 czerwca. Natan Wolski, Oliver Godziński i Andrzej Drewa, ubiegłoroczni Mistrzowie Polski Młodzików, dostąpią zaszczytu reprezentowania Polski w biało-czerwonych barwach. Wraz z nimi po raz pierwszy w nowej roli trenera na Mistrzostwach Europy wystąpi Marcin Dobka.

- Pierwszy start w zawodach tej rangi w tak młodym wieku to bardzo wczesne otwarcie możliwości spotykania z najlepszymi zawodnikami Europy i bez względu na zajęte miejsc, mogą dać doświadczenie, które powinno być użyteczne w przyszłości - podkreśla klub.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.