Weronika Lewandowska powołana do Kadry Pomorza

czwartek, 14 czerwca 2018 r., 14:21
fot. nadesłane

Kolejna z podopiecznych trenera Jerzego Meissnera- Weronika Lewandowska rocznik 2004 powołana została na konsultację szkoleniową dziewczęcej kadry Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Będzie to kolejne powołanie tej zawodniczki do kadry, w której jest ona czołową postacią. Zgrupowanie rozpoczyna się w czwartek w Gdyni.

Drużyna trenera Jerzego Meissnera składa się z wielu utalentowanych piłkarzy i bardzo często zapraszanych na różnego rodzaju testy i konsultacje szkoleniowe i tylko czekać, aż doczekamy się występu naszego reprezentanta w najwyższych ligach w Polsce. Jak widać ciężka i mozolna praca na codziennych treningach przynosi wymierne korzyści.

Nadesłane/GKS Cartusia 1923 Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.