W związku z pracami na DW211 Gryf zawiesza dwa połączenia

piątek, 15 czerwca 2018 r., 12:52
fot. archiwum

Przez najbliższy tydzień, od poniedziałku do piątku, P.A. Gryf zawiesza realizację dwóch kursów linii "4" o godz. 7.30 z Kartuz do Gowidlina oraz o 8.10 z Gowidlina do Kartuz. Spowodowane jest to utrudnieniami w związku z przebudową DW211.

- W związku z organizacyjnie bardzo uciążliwie prowadzonymi pracami remontowymi na drodze wojewódzkiej nr 211 i wprowadzeniem na trasie Kartuzy - Miechucino aż pięciu nieskoordynowanych ze sobą odcinków z ruchem wahadłowym, z przykrością informujemy, że w dni powszednie w okresie 15-22.06.2018 r. nie będziemy w stanie realizować kursów linii 4 o 7:30 z Kartuz do Gowidlina oraz o 8:10 z Gowidlina do Kartuz. Najbliższe odjazdy realizowane będą o 7:45 z Kartuz do Gowidlina oraz 8:40 z Gowidlina do Kartuz - informuje Paweł Misiak z P.A. Gryf.

Jak dodaje, wraz z początkiem letnich wakacji szkolnych powstanie nowy skorygowany przydział kursów do zadań przewozowych, co ma pozwolić na realizację wszystkich kursów zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.