Sala bankietowa Fenix w nowej aranżacji - idealne miejsce na imprezy okolicznościowe

piątek, 15 czerwca 2018 r., 12:56
fot. nadesłane

Szukasz ładnego lokalu na wesele, urodziny bądź inną imprezę okolicznościową? Odwiedź salę weselno-bankietową w Grzybnie. Przytulne wnętrze, miła obsługa i pyszne jedzenie - będą gwarantem udanej zabawy. Jesienią lokal zyska kilkanaście nowych pokoi noclegowych. Z tej okazji zorganizowano konkurs z atrakcyjną nagrodą.

Sala weselno-bankietowa Fenix w Grzybnie to doskonałe miejsce na organizację wesela, bankietu, przyjęcia komunijnego czy z okazji chrztu, a także na imprezy takie jak jubileusze, urodziny, połowinki i studniówki. Fenix zajmuje się również kompleksową organizacją szkoleń i konferencji.

Osoby, które skorzystają z oferty Fenixa mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe porady. Wykwalifikowany zespół zadba o najdrobniejszy szczegół danej imprezy. Oferta każdej uroczystości jest ściśle dopasowana do potrzeb i oczekiwań klientów.

Przytulne wnętrze klimatyzowanego lokalu, subtelna dekoracja stołów, smaczna kuchnia regionalna i profesjonalna obsługa są gwarantem udanego przyjęcia. Sala pomieści nawet 150 osób. Przytulne wnętrze zaaranżowano niedawno na nowo. Prezentuje się stylowo i elegancko.

Jesienią przy sali otwartych zostanie kilkanaście nowych, komfortowych i nowoczesnych pokoi. Z noclegów będą mogli korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i uczestnicy organizowanych tam imprez okolicznościowych.

Z okazji rozbudowy lokalu właściciele Fenixa zapraszają do udziału w konkursie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Nagroda główna to kolacja z noclegiem w nowym pokoju dla dwóch osób. Prócz tego wśród zgłoszeń rozlosowane zostaną dwa bony o wartości 50 zł do wykorzystania w Fenixie. Aby wygrać wystarczy polubić profil sali Fenix na Facebooku i pod udostępnionym tam artykułem kliknąć "Lubię to" i wpisać propozycję nowej nazwy dla obiektu. Konkurs trwa do końca lipca.

Sala weselno-bankietowa Fenix
Grzybno
ul. Świerkowa 2

www.fenix.kartuzy.pl

tel. 58 694-30-42
tel. kom. 695-740-651
biuro@fenix.kartuzy.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.