Letnia Giełda Mam w Kartuzach

sobota, 16 czerwca 2018 r., 10:48
fot. MD-Z

W sobotni poranek o godz. 9 na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach rozpoczęła się kolejna edycja Giełdy Mam. Na kupujących do godz. 12 czeka około pięćdziesięciu stoisk wypełnionych dziecięcymi akcesoriami, ubrankami i zabawkami.

Już po raz jedenasty plac przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz sala gimnastyczna wypełniły się stoiskami z dziecięcymi zabawkami, akcesoriami i ubrankami.

Tegoroczna edycja letnia zdublowała się z imprezą w Kościerzynie, dlatego też stoisk było nieco mniej niż zwykle, jednak kupujący dopisali. Na około pięćdziesięciu stoiskach nabyć można było ubranka letnie, różne zabawki oraz przydatne milusińskich akcesoria. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń SP nr 1. Wiele z obecnych na giełdzie osób uczestniczy w niej od samego początku. Giełda jest okazją, by pozbyć się ubranek, z których dzieci wyrosły i zaopatrzyć się w nowe.

Kolejną edycję imprezy zaplanowano na wrzesień. O terminie zapisów tradycyjnie poinformujemy odpowiednio wcześniej.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.