Łapalice. Zderzenie dwóch peugeotów - jeden z nich dachował

sobota, 16 czerwca 2018 r., 18:06
fot. AL

Na szczęście bez osób rannych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Łapalicach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, wskutek czego jeden z nich dachował.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 15. na drodze wojewódzkiej DW211. Szczegółowe okoliczności, jak i przyczynę zdarzenia wyjaśnia policja. Póki co wiadomo tyle, że czołowo-bocznie zderzyły się dwa peugeoty, wskutek czego jeden z nich dachował.

Samochodami podróżowało łącznie siedem osób. Zostały przebadane przez zespół ratownictwa medycznego na miejscu zdarzenia. Żadna z nich nie wymagała hospitalizacji.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łapalice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.