X Olimpiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych WTZ

niedziela, 17 czerwca 2018 r., 18:00
fot. nadesłane

7 czerwca 2018 Miechucinie, odbyła się X Olimpiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych WTZ woj. Pomorskiego. W rywalizacji sportowej uczestniczyły zespoły, które reprezentowały warsztaty terapii zajęciowej.

X Olimpiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych WTZ województwa pomorskiego odbyła się Szkole Podstawowej w Miechucinie. Do rywalizacji sportowej przystąpiło 15 drużyn, które reprezentowały warsztaty terapii zajęciowej z Chmielna, Brus, Bojana, Ryjewa, Kościerzyny, Bytowa, Malborka, Kolnika, Gdyni Caritas, Wejherowa, Somonina, Tczew, Słupska, Słupsk Diament. Wśród zaproszonych ośrodków znalazł się także ŚDS z Chmielna.

Najlepszym zespołem w rywalizacji sportowej zostały WTZ Brusy. Drugie miejsce zajął WTZ Chmielno, na trzecim miejscu sklasyfikowano WTZ Bojano.

Organizatorami X Olimpiady Sportowej Osób Niepełnosprawnych WTZ w byli: Warsztat Terapii Zajęciowej w Chmielnie, Szkoła Podstawowa w Miechucinie oraz Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Żagiel" w Chmielnie.

nadesłane/WTZ Chmielno

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.