Dwie osoby ranne w wypadku w Garczu

poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., 09:37
fot. archiwum

W niedzielne popołudnie doszło do wypadku w Garczu. Motocykl uderzył w volkswagena. Wskutek zderzenia do szpitala trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 14 w Gdańsku.

- Kierujący motocyklem marki Honda 64-letni mieszkaniec Gdańska nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki volkswagen, którym kierował 53-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Motocykl w wyniku zderzenia wywrócił się - informuje st. sierż. Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku wypadku motocyklista oraz jego pasażerka doznali urazów i zostali przetransportowani do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.