Kosiarki automatyczne w Centrum Garden Life w Kiełpinie

środa, 20 czerwca 2018 r., 11:18
fot. nadesłane

Od teraz nie muszą Państwo kosić swojego trawnika samodzielnie. Pracę te mogą wykonać kosiarki automatyczne iMow marki VIKING. Te inteligentne urządzenia samodzielnie koszą, omijają przeszkody, pokonują lekkie wzniesienia i ładują się same według potrzeby. Kosiarka z serii iMow zadba o komfort pielęgnacji trawnika a Państwo w tym czasie będą rozkoszować się pięknem swojego ogrodu.

Nowe kosiarki automatyczne iMow - Szybkie, inteligentne, wydajne

Kosiarki iMow pracują w pełni automatycznie, a trawnik wygląda zawsze tak samo - świeżo skoszony. Po skończonej pracy lub gdy trzeba naładować akumulator sama powraca do stacji ładującej. Podczas koszenia system mulczujący rozdrabnia trawę na małe cząstki, które następnie pozostają na trawniku, stanowiąc cenny naturalny nawóz. Kosiarka iMow zapewnia uzyskanie idealnego wyglądu trawnika w krótkim czasie, aby znów można było z niego korzystać bez ograniczeń.

Kompaktowe kosiarki automatyczne iMow Serii MI 4 są w swoim żywiole na trawnikach o małej i średniej powierzchni. Kosiarka MI 422 P świetnie poradzi sobie ze średnimi powierzchniami do 1000 m2, uzyskując w krótkim czasie perfekcyjny wygląd skoszonej powierzchni. Dzięki temu szybko będzie można ponownie bez ograniczeń korzystać z trawnika bawiąc się i wypoczywając. W ogrodach z pochyłościami terenu kosiarka 422 P jest w stanie pokonać wzniesienia o pochyleniu nawet do 40

Dla modelu MI 632 P o energii akumulatora 194 Wh maksymalną powierzchnię trawnika stanowią aż 4000 m². Również wzniesienia terenu (do 45% nachylenia) nie stanowią dla tej kosiarki większego problemu w realizacji programu koszenia. Dzięki mocnemu ostrzu do mulczowania kosiarka zapewnia równo przystrzyżony zadbany trawnik. Szczególnie inteligentne rozwiązanie: po każdym zatrzymaniu kierunek obrotu noża zmienia się automatycznie. Dzięki temu zużywa się on równomiernie.

Cały asortyment marki STIHL i VIKING mogą Państwo nabyć w Centrum Ogrodniczym Garden Life w Kiełpinie. Odwiedzając nasze centrum pomożemy dopasować odpowiednie urządzenie tak aby w pełni spełniał swoje zadanie oraz Państwa oczekiwania.

Decydując się na zakup robota koszącego z naszego centrum jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie, od momentu zakupu urządzenia, aż do instalacji oraz serwisu.

Masz pytanie? Zadzwoń ! Tel. 660 624 200 / tel. 58 351 48 02

Odwiedź Centrum Ogrodnicze Garden Life na Facebooku.

Przejdź się wirtualnie po naszym centrum garden-life.pl/wirtualny-spacer.

Pozdrawiamy
Zespół Garden Life

Centrum Ogrodnicze Garden Life
Kiełpino/Leszno
ul. Szkolna 79
tel. 660624200 lub 58 351 48 02
e-mail: biuro@garden-life.pl
www.garden-life.pl
www.garden-life.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.