Trwają zapisy na Trigar MTB Challenge

środa, 20 czerwca 2018 r., 11:43
fot. archiwum

Już we wrześniu odbędzie się druga edycja wyścigu Trigar MTB Challenge Kartuzy. To emocjonujące zawody dla pasjonatów dwóch kółek. Zawodnicy mogą spróbować swoich sił na jednym z dwóch dystansów - około 28 km lub około 51 km. Warto zapisać się jak najszybciej - do końca czerwca obowiązuje niższa opłata startowa.

Wyścig Trigar MTB Challenge Kartuzy odbędzie się w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu już po raz drugi. Zawody są świetną okazją, by sprawdzić swoje możliwości w terenie trochę bardziej wymagającym. Wyścig adresowany jest do amatorów pasjonujących się jazdą na rowerze, nie mogą w nim brać udziału zawodnicy z tzw. licencją Elity.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów dobrego ścigania. Gwarantujemy ciekawą trasę, serdeczną atmosferę, medale dla uczestników i nagrody dla zwycięzców - podkreślają organizatorzy.

W zmaganiach wziąć udział może każda osoba pełnoletnia, która ma sprawny technicznie rower, sztywny kask i nie ma przeciwwskazań lekarskich do aktywnego uprawiania sportu. Osoby w wieku od 16 lat, które nie osiągnęły jeszcze pełnoletności potrzebują pisemnej zgody opiekuna.

Uczestnicy będą mogli ścigać się na dwóch dystansach Mini i Mega. Krótsza trasa będzie liczyła około 28 kilometrów, a dłuższa 51 km.

Na wyścig można zapisać się drogą elektroniczną klikając tutaj. Warto wpisać się na listę już teraz, bo do końca czerwca opłata za strat jest niższa.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.