Tragiczny wypadek w Stanisławach - nie żyje 57-letni mężczyzna przygnieciony przez ciągnik

środa, 20 czerwca 2018 r., 14:24
fot. nadesłane

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środowe popołudnie w Stanisławach (gm. Przodkowo). Na polu przewrócił się ciągnik i przygniótł 57-latka. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło przed godziną 14 na jednym z pól w Stanisławach (okolice Szarłaty w gm. Przodkowo).

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o przewróconym ciągniku, który przygniótł mężczyznę. 57-latek doznał urazu klatki piersiowej i głowy. Gdy go wyciągnięto spod maszyny nie było już funkcji życiowych. Obrażenia, które odniósł były na tyle poważne, że odstąpiono od kwalifikowanej pierwszej pomocy - informuje asp. Marek Szwaba, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach.

W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z JRG Kartuzy, OSP Przodkowo, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.