Jak najwygodniej dotrzeć na lotnisko przed podróżą?

czwartek, 21 czerwca 2018 r., 13:43
fot. nadesłane

Czerwiec to początek sezonu urlopowego. Na lotniskach w całej Polsce widać wzmożony ruch - setki turystów każdego dnia wylatuje w różne części świata, udając się na zasłużony odpoczynek. Dla wielu z tych osób, dotarcie na lotnisko może stanowić nie lada problem. Jak wygodnie, sprawnie i bezpiecznie dojechać z domu do hali odlotów, mając ze sobą kilka walizek i zabierając dzieci? Możliwości jest kilka.

Taksówką na lotnisko

Dojazd taxi na lotnisko wydaje się być prosty i tani do zrealizowania. Pod warunkiem że do przejechania mamy kilka kilometrów. W innym wypadku, rachunek za dojazd będzie naprawdę wysoki. Opłata może wzrosnąć jeszcze bardziej, jeśli wylot samolotu ma się odbyć nocą lub wczesnym rankiem. Kurs taksówką w porze nocnej jest nawet 2 razy droższy niż w ciągu dnia! Pozostałe niedogodności to czas oczekiwania na przyjazd taksówki - w drodze na lotnisko i z powrotem do domu, jak także różny standard samochodów, którymi taksówkarze jeżdżą. Jeśli to wszystko zsumować, taksówka na lotnisko okazuje się drogą i nie do końca wygodną opcją. Dla osób, które cenią niezależność i elastyczność, mamy alternatywę dla usług taksówkarskich.

Przyjedź i wróć własnym samochodem

Chyba każdy kto jeździ własnym samochodem, docenia płynący z tego komfort i niezależność. Możliwość wyruszenia w drogę kiedy się chce, przewidywalne koszty i niezależność od innych osób. Czy warto jechać samochodem na lotnisko? Co począć z pojazdem przez kilka dni lub kilka tygodni, kiedy będziemy przebywać za granicą? Odpowiedzią na to pytanie jest parking parkuj i leć.

Parkuj wygodnie i bezpiecznie

Dojazd własnym samochodem na lotnisko to najwygodniejsza opcja transportu. Możesz wygodnie zapakować bagaże i wyruszyć w podróż o takiej godzinie, która Ci odpowiada. Jedynym kosztem podróży będzie paliwo i opłata za parking. Korzystając z parkingów parkuj i leć, otrzymujesz nie tylko gwarancję niskiej ceny, ale również możliwość uzyskania dodatkowych rabatów. Ich wysokość zależy od czasu, na jaki auto zostanie u nas zaparkowane. To jednak nie wszystkie zalety.

Dogodna lokalizacja

Parkingi parkuj i leć działają w całej Polsce i położone są w bezpośrednim sąsiedztwie największych lotnisk - Warszawa, Gdańsk, Łódź, Kraków, Wrocław i Lublin. Na każdym parkingu dysponujemy kilkuset miejscami parkingowymi, przystosowanymi do samochodów osobowych i dostawczych - bus.

Bezpieczeństwo samochodu

Wyruszając na wakacje, nie warto się martwić o swój samochód. Na naszym parkingu będzie bezpieczny. Parkingi parkuj i leć są ogrodzone, oświetlone i monitorowane przez całą dobę. Wyjazd z parkingu jest możliwy po przedstawieniu biletu parkingowego i uiszczeniu opłaty za parkowanie.

Komfort kierowcy i pasażerów

Wszystkie lotniska parkuj i leć gwarantują swoim klientom bezpłatny transfer parking - lotnisko - parking. Nasze busy zawiozą kierowcę, pasażerów i ich bagaże pod terminal odlotów, jak również odbiorą ich spod terminala przylotów i zawiozą na parking. To wszystko bezpłatnie i w komfortowych warunkach.

Jak zarezerwować miejsce na parkingu

Aby skorzystać z parkingu wystarczy wejść na stronę http://parkujilec.pl, a następnie dokonać rezerwacji miejsca parkingowego, wybierając jego lokalizację i podając datę planowanego przyjazdu.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.